Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes. átváltani WINDOWS.8 ra?

Érdemes. átváltani WINDOWS.8 ra?

Figyelt kérdés
Windows 7 van a gepemen, arra gondoltam ho hogy rakok rá. egy windows 8 at, Toshiba. asztali. pc m van, főleg. internetezésre. es játékokra. használom., szerintetek megéri???
2012. okt. 27. 06:32
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Nekem bejött, de még nem váltanám le ...

Nem biztos hogy vannak rá megfelelő driverek (általában a nagyon régiék nincsenek rá ) , ezen kívül még tele van bugokkal ( valamikor nem bootol be, nem kapcsol ki rendesen, internet nem jön be, ha felrakod a drivereket lefagynak a zenelejátszók . Még frissítik a rendszert, talán 1-2 hét múlva adnak ki normális verziót .

(Ha talán van tökéletes verzió, valaki linkelhet én csak Beloadon nézegettem )

2012. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a win8-at használom már egy ideje. Nos, az előttem szólónál leírt hibajelenségekkel, nem találkoztam még. Eddig tökéletesen fut rajta minden. Az már viszont más kérdés,hogy a játékok fognak-e menni rajta.. Amivel én játszom (call of duty), az megy rajta rendes, habár néha kidobál a punkbuster azzal hogy, ismeretlen a windows verzió, de szerintem hamarosan támogatni fogja ezt is. Úgy gondolom,hogy mindenki döntse el saját maga,hogy neki megéri-e átváltani egy másik oprendszerre. Én nem bántam meg. :)
2012. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!