Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Format factory nem konvertálja...

Bubu 1200 kérdése:

Format factory nem konvertálja, jól a videót. Mi lehet a baj? Többi lent.

Figyelt kérdés

nah szóval egy felvételből kivágtam egy 1-2 perces részletet sony vegasal és nagyobb lett az 1-2 perces videónak a mérete mint a több mint egy órás felvételé.

így találtam rá a format factory programra,hogy ezzel majd átt konvertálom...

leszedtem,avi videót szerettem volna pl mp4-be konvertálni..be is állítottam rendesen,hogy rosszabb minőségű legyen picit,és talán kevesebb helyet foglal majd..

rámentem,hogy indítás 14 másodperc alatt végzett is..de a videóból 1 másodpercet megjelenít és kilép..nem értem,hogy miért csak annyit konvertált átt..



2012. okt. 27. 10:19
 1/2 A kérdező kommentje:

egyébként a kezdőpontot és a végpontot is beállítottam,ezért nem értem,hogy miért csak 1 másodpercet csinál csak.

és nem a helyel van a probléma,csak youtubera felszeretném tölteni,de 500mb-os fájlokat elég sokáig töltene :S

előre is köszi a válaszokat :)

2012. okt. 27. 10:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk kapásból a Sony vegas-al kéne renderelni és akkor nem kell a factory...
2012. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!