Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnék...

Milyen programmal tudnék videókat megvágni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Windows Movie Maker

Avidemux

2012. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
VirtualDub.
2012. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
VirtualDub kapcsolatosan kérlek add meg a linket ahonnan le tudjam tőlteni és adjál használati utasitást. Köszi szépen , ide is irhatsz : olah.arpi@freemail.hu
2012. okt. 28. 11:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Avidemux ez lehet hogy jó csak kellene a használati utasitása. irjál ide : olah.arpi@freemail.hu
2012. okt. 28. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Az avidemux használata nem bonyolult.

Indítás után megnyitod a filmet, van alul két gomb, az egyik egy piros mezőben 'A', a másik egy hasonló 'B'. Ezekkel tudsz kijelölni egy szakaszt a megnyitott videóban, majd kitörölni vagy kivágni.

A File menü Append menüpontjával tudsz másik videót hozzáfűzni, ha az ugyan olyan bitsebességű, felbontású, stb.

A többi tulajdonságot pedig ki lehet tapasztalni.

2012. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy kell elmenteni ? mert olyan mappaként mentette el amit nem lehet sehogy megnyittani, lejátszani. te már vagdostále az avidemuxal ? akkooó azt ird le , hogyan lehet menteni hogy meg is lehessen nézni a filmdarabot ? ...milyen lejátszó szükséges ? Köszi.
2012. okt. 29. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:

A fájlnév után be kell írni a kiterjesztést, mert magától nem csinálja meg.

Amit elmentettél, egyszerűen nevezd át, hogy mögé írod '.avi'-t és kész is.

2012. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Légyszives vizsgáld meg ahogy én vagdostam... te is igy szoktad ?


Letőltöttem innen : [link] majd felinstaláltam,

és megnyitottam, majd az Openre kattintottam itt kikerestem a vagdalni való filmet majd Playt

adtam , ahnonnan akartam vágni, az ,, A ,, betüre kattintottam és ameddig tartson a vágás ott a

B betüre katt. az Open mellet levő Save Video- ra katt. alul a Fájlnév - hez odairtam

hogy : '.avi' - ahogy irtad , és kikerestem a ,,Videók,, ahová mentse és a

Mentés - re kattintottam, majd megnyitottam a VLC médialejátszóval de azt vettem észre hogy

filmet vagdosás nélkül játszodja le és a hang is nem eggyezik a beszélőkkel hamarabb van a hang.

a film mp4 - en van letőltve a youtube- ról amit vagdosni akartam.


mit nem csináltam jól és hogy kellene hogy sikeres legyen a vágás ?

2012. okt. 31. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!