Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidra jó gps programok?

98inter98 kérdése:

Androidra jó gps programok?

Figyelt kérdés
Arra kérnélek titeket hogy minnél jobb androidos telefonra való gps-t mondjatok?

2012. okt. 27. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én CoPilot GPS-t használok, de van még iGO is rá, ami szerintem ritkaszar lett. Nagyjából ez a kettő, ami ingyenes. Az előbbi letölthető a Play Áruházból. Egy ország térképét ingyenesen letöltheted. iGO-t meg a neten kell keresni (nCore-on van egy pár darab) de szerintem nem lett jó. Nekem nehezen pozicionál és instabil a jele, míg a CoPilot-é tökéletes.

Na meg persze ott van a klasszikus Google Navigáció a Google Térképbe integrálva. Csak ugye ott azt a kevéske byte adatforgalmat ki kell perkálni.

2012. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszön válaszodat! A CoPilot-hoz kell adatforgalom?
2012. okt. 27. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A navigáláshoz nem. A letöltéséhez ahhoz igen, de ha van otthon WiFi akkor az ugye ingyér' van.
2012. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már indítom is a letöltést!:)
2012. okt. 27. 20:17
 5/5 anonim válasza:
én a navigonra esküszöm de a be on road is nagyon jó a poik miatt
2012. okt. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!