Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegas pro 10-ben az...

Sony vegas pro 10-ben az lenne a problémám, hogy le render-elek egy videót és amikor megnyitom a videót fekete fehér csíkok jelennek meg a videóbol semmi nem látszik. Valami ötlet mit csináljak?

Figyelt kérdés
videó a problémáról http://www.youtube.com/watch?v=44Bm7j7JkZg&feature=youtu.be
2012. okt. 27. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
a videót nem néztem meg, de valószínűleg kodek probléma
2012. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor mit kell csinálni?
2012. okt. 28. 07:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Na, most megnéztem a videót, bár sok minden nem derül ki belőle.

Azt javaslom neked, hogy töltsd le az xvid kodeket innen:

[link]

A Lame kodeket is letöltheted az mp3 hanghoz, akkor biztosan jó lesz, de ezt most nem tudom hirtelen belinkelni.


Telepítsd fel, aztán amikor rendereled a videót, az xvid kodeket válaszd ki, nem a sima tömörítetlen avit a pcm hanggal, hanem hangnak is válassz Lame mp3-at, de másfále mp3 is jó, ha van olyan a gépeden.


Az egészet esetleg azzal is kezdhetnéd, hogy felteszed az ffdshow codecpack-ot, abban minden benne van, ami kell, bár én az új xvid-et és Lame-t külön szoktam feltenni.


De például ha wmv-t választanál wma hanggal, az így mindenféle telepítés nélkül is valószínűleg jó lenne. CSak éppen a wmv nem sok mindenre jó, az xvid-et meg minden viszi.

2012. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. megpróbálom
2012. okt. 28. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha youtube-ra akarod töltögetni, akkor érdemes AVC képet és AAC hangot állítani, ha egyezik a youtube paramétereivel, akkor nem is fogja átkonvertálni, mert ők is így tárolják.
2012. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. okt. 29. 21:00
 7/7 A kérdező kommentje:
és a tanácsokat
2012. okt. 29. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!