Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom ezt áttálítani a...

Hogyan tudom ezt áttálítani a számítógépemen? Lent

Figyelt kérdés

Na szóval.

Amikor suliban voltam apám ideült a géphez és hát hogymondjam,nem nagyon ért hozzá és elnyomkodott valamit ezért most az egész számítógépen a betütipüs félkövérre váltott.Interneten is.A facebook a skype meg minden.

Win 7-em van aki tud kérem mondja el hol tudom visszaállítani! Köszi!



2012. okt. 27. 21:28
 1/5 Direttore ***** válasza:
Ezt próbáld ki: Start menü --> Vezérlőpult --> Betűkészletek --> betűméret módosítása
2012. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Direttore ***** válasza:
Ja, az is lehet, hogy egyszerűen csak másik betűtipust választott
2012. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
C:\Windows\System32\rstrui.exe
2012. okt. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy kis elmélkedni való neked.

Gondolkodj el azon, hogy apád nem ért a géphez, de te mennyire értesz hozzá, ha nem tudod visszaállítani.

2012. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudod,már mindent probáltam.amiket az előző válaszolók irtak,tudtam megis probáltam de nemsikerült.de ha Te annyira értessz hozzá,miért nem íród emg hogyan kell?:)

Mellékesen 2 fiókom van. a rendszergazda meg a másik.a rendszergazda totál káros lett.Képzeld ugy el hogy 1 ikon a fél képernyőre fér ki.tudom holkell viszsaálítani de nemtudom mert nagyba van minden és nemlehet oda menni ahol van.És találd ki ki csinálta eztis?:)

2012. okt. 29. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!