Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egyáltalán normális...

Sotihasznalo kérdése:

Van egyáltalán normális videóvágó program windows xp-re?

Figyelt kérdés

Kerestem videóvágó programokat és rájöttem hogy semmit sem találok.

Létezik egyáltalán (ingyenes aminek örülnék /vagy nem de mindegy) és jó videóvágó program xp-re?

Létezik egyáltalán videó editáló effektelő program? ami jó és használható?

Mindenki tanácsolja az adobe after effects-et és a Sony vegast de a frissebb verzióik mind igényelnek viestát vagy win 7 et.

(Ja és mégvalami csak én járok így hogy bármit szeretnék feltenni a gépemre igényli a win 7 et? érdemes megvenni win 7 et win 8 előtt?)



2012. okt. 28. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Video vágásra virtual DUB


és ez megy xp n Adobe Premiere 6.5

2012. okt. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz, ha nem a legújabbat teszed fel. Az Adobe Premier Pro 2 még biztosan ment XP-n, nem tudom hanyas verzióig, de talán a 3 és a 4 is.

Ingyenes nem igazán van, ami tényleg tud valamit, az a VideoPad.

[link]

2012. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pinnacle hd studió elég lenne neked ilyen kezdő szintű de van hozzá drága efekktelő amivel ilyen kamera objektív effekteket csinálhatsz. Az elvileg xp n is megy
2012. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


letöltése itt van ps14hd

2012. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tam623 ***** válasza:

A Messenger testvérterméke a Movie Maker. Egyszerűbb szerkesztő, de ingyenes és jogtiszta. Asszem XP-n is meg.

[link]

2012. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!