Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win. Movie Maker-rel hogy...

Win. Movie Maker-rel hogy lehetne így levágni a videó széleit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval,van egy játék ( Star Stable Online),amiben megpróbálkoztam a videókészítéssel. És a játékban vannak a olyan zavaró dolgok ( térkép, az XP csík a következő szinthez) .

Nos,egy svéd lánynak a Movie Maker-rel sikerült ezeket a dolgokat "levágnia".

ez az egyik a lány videói közül,valami ilyesmi "eredményt" szeretnék én is elérni:

http://www.youtube.com/watch?v=ACupbDN3o68&feature=channel&l..


Nos,az én videóm így néz ki,és szeretném ha az XP csík,a ló,a lány neve és a térkép ne látszódna:

http://www.youtube.com/watch?v=ACupbDN3o68&feature=channel&l..


Valaki esetleg nem tudná,hogy kell? A segítséget előre is köszönöm!



2012. okt. 28. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

rá van nagyitva a képre.. pontosabban a nyers videot kihuzta akkora méretűre hogy az alja ne látszodjon

sajan nincs movie makerem hogy megmondjam abban hoygan kell ezt megcsinálni

2012. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 2 link egyforma
2012. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Juj,bocsánat a linkek miatt. ><

Szóval,kedves első,nagyon köszönöm a segítséget...! (: Már csak az a kérdésem,hogy hogyan kell felnagyítani.

2012. okt. 28. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:

esetleg még ezt is csinálhatod:

amikor kiválasztod az elején a projectet akkor a PAL verziot használod, majd amikor beraktad a videokat ahsználod a crop effektet (márha van ilyen movieban) a crop-pal megvághatod ugy a képet, hogy a nem kivánt dolgokat levágod, (ebbenaz esetben fekete csik fog megjeleni alulés fölül) ebben az esetben arra kell figyelni hogy youtube feltöltésnél is PALt használj, különben az egész film egy nagy fekete keretben lesz

2012. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!