Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami "univerzális"...

Van valami "univerzális" videó letöltő böngésző kiegészítő?

Figyelt kérdés

Van pár oldal, ahonnan le szeretnék tölteni videókat. Sajna az az átkozott Flash Player teljes mértékben öli a CPU-mat, akadnak a videók, stb, VLC lejátszón pedig alig használ ki 20-30% processzort, de ott ugye előny élvez a videokártya miatt. Nincs egy acélos videokártyám, egy HD2600 XT-vel rendelkezem, de ami FullHD tartalmakat lejátszottam, gond nélkül mentek, de nem böngészőből.


AXN Playeren akartam filmet nézni, nézhetetlen. Nem az internetem sebessége miatt, nem bírja a CPU-m, ami amúgy tényleg nem egy erős darab, egy Intel Pentium D 925-ös, 2 magos, 3 GHz-es processzor.


Youtube-ra vannak megoldások, VLC-ben tudok Youtube videókat nézni, ég és föld a teljesítménybeli különbség a Flash és a VLC között.


Van valami megoldás, hogy külső lejátszóval nézzek videót pl. az AXN Playerről?



2012. okt. 28. 14:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!