Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagyogat mindig a Dead...

Miért fagyogat mindig a Dead Island?

Figyelt kérdés

Belépek a játékba, elindítom, játszok kb 5 percig normálisan aztán így megáll a kép 5 másodpercig aztán fekete képre vált, eltűnik a hang és vissza jön aztán így folyamatosan mindig csinálja. Kiléptem tálcára, akkor láttam, hogy azt írta ki a Képernyő Driverem, hogy nem válaszol, de helyre állt. A videódriverem az felvan frissítve a legújabbra, meg ahogy láttam másnak nincs ilyen problémája. néztem 1.0-ás játékkal meg még 1.3-as patchal is de ugyanezt csinálja mindkettőnél.


GPU: AMD RADEON HD 7770

CPU: amd fx 6100

RAM: 4gb ddr3 1333mhz

ALAPLAP: ASROCk 960gm/u3s3 fx



2012. okt. 30. 12:34
1 2
 1/13 u.balázs ***** válasza:

A játékot a géped elvileg "bőven" elviszi sőt fény évekre van tőle szóval valami komolyabb gond lesz,


1.takarísd ki főleg a ventillátorokat és vég képp a vga és a proci ventillátorát, ha ìgy sem megy akkor szervíz mert valószínyüleg hdmi kábel törés de nem biztos esetleg a képernyő(ha már több mint 5éves előfordulhat ilyen hiba.)

2012. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 hónapos a gép, és az a baj, hogy csak ennél a játéknál csinálja, és igen elviszi FULL-ba nagyon szépen. a gépen tiszta,, ventrik is nagyon tiszták, tisztógatom mindig őket, és a házon van mindenhol porszűrő. :) szóval nem tudom mi lehet a gond ...
2012. nov. 5. 23:04
 3/13 u.balázs ***** válasza:
A képernyőre gondoltam, hogy többe mint 5év?
2012. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem több, :D de nem a képernyő megy el csak hanem a rendszerbe a VGA. :D és csak a játékban:D
2012. nov. 9. 21:33
 5/13 u.balázs ***** válasza:
eredeti a játék???
2012. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem eredeti a játék.
2012. nov. 10. 21:23
 7/13 u.balázs ***** válasza:
Az szokott ilyeneket csinálni... Valószínüleg az lesz a baj...
2012. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 u.balázs ***** válasza:
...Mármint a nem eredeti
2012. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hm... de nagyon sok verziót próbáltam és ahogy olvasgattam, másnak nincs ilyen baja :\
2012. nov. 11. 11:42
 10/13 u.balázs ***** válasza:

Mert vannak olyan torrentek amik úgymond: el b.szot torrent.


Ez ritka de ennél is ritkább mert csak nèhány gépen b.szódik el... De félj ez nem a te gépedtől függ:)

2012. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!