Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A ram hang fájlokat MIVEL...

A ram hang fájlokat MIVEL lehet megnyitni? És HOGY lehet átalakítani mp3 fájllá?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a "ram hangfájl"??
2012. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2012. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves 20:57-es!


Köszi de ez sajna egyik se jó :(


Az első 2-t letöltöttem de nem ismeri fel a ram fájlt, tehát nem is tudom kiválasztani konvertálásra sajna.


A 3. e-mailbe küldte el (elvileg) az átkonvertált fájlt, de egy üres fájl érkezett....:(


Aztán én is keresgéltem még....a RER Audio converter olyan jónak, profinak tűnt.....de ugyanaz a bibi mint az előzőknél.....nem ismeri fel a ram fájlt :(((

2012. okt. 30. 23:36
 4/11 anonim válasza:

próbáld meg át konvertálni ezzel a progival

[link]

2012. okt. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a FormatFactory nem kzeli a ram fájlt

[link]

2012. okt. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Universal Viewer


az alábbi fájltípusokat képes megnyitni

szöveg fájlok: c,cpp,h,hpp,pas,dpr


kép fájlok: bmp,ico,wmf,emf,jpg,jpeg,jpe,jfif,png,gif,rle,dib,tga,tif,tiff,psd,fax,eps,icb,win,vst,vda,pcx,pcc,rpf,rla,sgi,rgba,rgb,bw,pdd,ppm,pgm,pbm,cel,pic,pcd,cut,pal,psp,jp2,jpc,pnm,ras,mis,ani,cur


Media fájlok:

avi,mpg,mpeg,mpe,mpv,mp3,mp2,mp1,m1v,m2v,mpv2,mp2v,mpa,m1a,m2a,asf,lsf,lsx,ivf,wav,mid,midi,rmi,kar,aif,aifc,aiff,au,snd,mov,qt,3gp,3gp2,3g2,3gpp,ra,rm,RAM!,rmvb,rpm,rt,rp,smi,smil,roq,asx,m3u,pls,wvx,wax,wmx,wmv,wma,wmp,wm,cda,ac3,dts,vob,ifo,d2v,fli,flc,flic,mka,mkv,ts,tp,tpr,pva,aac,mp4,ogm,ogg,divx,vp6,m4a,m4b,vqf,ape,mpc,flac,flv,dvr-ms


Internet / Office:

htm,html,xml,xsl,mht,pdf,swf,xps,doc,dot,xls,xlt,pot,pps,ppz,ppt,wbk,wps,csv,shtml,xhtml,shtm,stm,php,php2,php3,asp,pl,vrml,plg,htt,htx,odt,ods,odp,odg,odf,odb,odm,ott,oth,ots,otg,otp,rtf,sxw,sxc,sxg,sxi,sxd,sxm,stw,stc,std,sti


Operációs rendszer: Win. 7, Vista, XP, Win. 2000

Home Page - [link]


letölt: [link]

2012. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha ez az utolsó (Universal Viewer Pro) sem nyitja meg, sérült a ram fájl...
2012. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A Format Factory valóban nem kezeli a ram fájlokat.


Kedves 09:57-es!


Letöltöttem ezt az Universal Viewer-t és ez felismerte a fájlt,tehát ki tudtam jelölni,de én itt nem látok átalakítási opciót....

Szerinted van?

Hogy tudnám átalakítani mp3 formátumúvá?


Megnyitni (hallgatás céljából) a VLC player tudja megnyitni....szóval a fájl nem sérült, meghallgattam végig.

Nem ez a prob! Nem a meghallgatás. Az megy ezzel a VLC playerrel.

Az a problémám, hogy hogyan és mivel tudom átalakítani mp3 formátumúvá?

Mert egy filmhez szeretném hangként beletenni,de ahhoz mp3 formátumúvá kéne változtatni, mert a VirtualDub nem fogad el "ram" fájlokat hanganyagként.


Erre esetleg van tipped?

2012. okt. 31. 17:16
 9/11 anonim ***** válasza:

ha a VLC player lejátsza, közben vedd fel MP3-ban egy hangrögzítő programmal, pl. No-23 Recorder, vagy MP3 Recorder

[link]

JetAudio stb. hasonló progikkal, amit hallasz a hangkártyádról a hangszóróidból

2012. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

stb.

[link]

2012. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!