Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Win7 telepítő nem ismeri...

JimBeam88 kérdése:

A Win7 telepítő nem ismeri fel a Samsung HD103SJ (SATA? ) típusú HD-mat. Sem a hd-ra, sem az alaplapomra (Gigabyte GA-EP31-DS3L rev.1001 [12ME-EP31DS3L-1001R]) nem találtam semmi ezzel kapcsolatos SATA drivert. Help?

Figyelt kérdés
Az alaplap cd-jén sincs semmi. Eddig is win7 volt a gépen, de előző telepítésnél nem volt probléma. Már 3 win7 telepítőt kipróbáltam.

2012. okt. 30. 21:19
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Nem lehet esetleg, hogy a Bios elállítódott?

Az AHCI módot kéne megnézni be van e kapcsolva, valamint a SATA beállításoknál, hogy nincs e IDE kompatibilitás módban és/vagy Raid módban.

Esetleg még előfordulhat, hogy van a gépben egy nem Windowsos HDD, mert nekem ha be van kötve a Linuxos HDD, kapásból nem akarja látni a telepítő a többi és/vagy nem bootol be a W7.

2012. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos. Ebből a szempontból minden oké a BIOS-ban is és HD sincs másik benne.
2012. okt. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!