Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miket kell még feltelepíteni?

Miket kell még feltelepíteni?

Figyelt kérdés

feltettem az xp-t, aztán a drivereket.

felkéne tenni még progikat hogy pl videót nézhessek stb... miket szokás még ilyenkor leszedni a netről és feltenni, hogy normálisan működjön?


2012. okt. 30. 21:31
 1/5 Informatika (98) ***** válasza:

1. Illesztő progik-Driverek

2.Nem árt egy virusírtó

3.Nem árt az Adobe Reader

4.nem árt böngésző jobb pl: Opera Firefox, Chrome +

ugye bővtmények ami neked fontos

5.Nézd meg az eszközkezelőben miket ismert fel a gépet és amit nem annak orvosold a hibáját.....

2012. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:

Videó lejátszó (VLC Player, Media Player Classic, Stb.), tömörítő program (WinRAR, WinZip, 7Zip, stb.), file kezelő (total commander és társai), szövegszerkesztő (pl. OpenOffice), PDF olvasó (FoxIT reader), képnézegető program, valamilyen "chat" program ha használsz ilyet (Skype, MSN Live, Yahoo Messenger, stb.), Java és flash player az internetezéshez Esetleg valami értelmes böngésző program.

Persze ha biztosan nem szerkesztesz szöveget vagy tutira nem fogsz fotókat nézegetni, akkor azok nem kellenek.

2012. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:

"3.Nem árt az Adobe Reader"


Vista vagy W7 biztonsági rendszer még csak csak megfogja, de XP mit kezd a magától kinyíló, kínai vagy orosz linken lévő, vírusos/férges PDF-el? Ezért ajánlunk más PDF olvasót, mert azok nem indítanak el minden hülye scriptet alapból és nem olyan lassúak mint a "gyári". XP enélkül is egy átjáróház még vírusirtóval és tűzfallal is.

2012. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló szinte mindent leírt amit én akartam -.- :P.

de mégis ki tudnám egészíteni annyival hogy:

-Adobe Flash Player


ja és ezeket a programokat szerintem a [link] -ról töltsd le mert ott tuti nincs vírus. De mielőtt még bármilyen más progit letöltenél tölts le egy vírus irtót (én az AVG-t ajánlom) csakhogy nehogy a programok keresgélése közben bekapj valamilyen vírust!!

2012. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a KMPlayert ajánlom mint videó lejátszó program. Az a legjobb!
2012. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!