Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra szeretném telepíteni a...

Újra szeretném telepíteni a számítógépem. Hogy menthetném le a böngészőkből az elmentett adatokat?

Figyelt kérdés
Pl. jelszavak, felhasználónevek, amiket elmentettem. Egyedüli felhasználó vagyok, így nincs belőle gond, hogy minden weboldalnál az én felhasználó nevem az alapértelmezett. Valamint el vannak mentve a bankok internetes oldalain a számlaszámok, kódok, jelszavak, PayPal-ba sem kell külön belépnem, ha fizetni szeretnék, mert automatikusan a saját fiókomba irányít, nem kell külön belépkednem. Ez elég kényelmes, és jó lenne, ha újratelepítés után nem kéne ezekkel küszködnöm. Csak az egyik meghajtót telepítem újra, amelyiken a programok vannak. Ahol a fájlok (képek, filmek, stb.), az megmarad. Van valami módszer, hogy ezeket a mentett adatokat később csak beimportáljam az újratelepített böngészőimbe? Ja és a másik. Az összes mentett könyvjelzőmre szükségem van, ha elvesznek, akkor megbolondulok. Ezeket is el lehet valahogy menteni, vagy egyszerűbb, ha a kb. 500 könyvjelző linkjét kimásolgatom egy jegyzettömbbe, és úgy mentem el, majd újratelepítés után újból könyvjelzőket gyártok?
2012. okt. 30. 22:19
 1/5 Argloss ***** válasza:

Firefox-nál pl ott a Sync a beállítások között, ami egészen jól működik szerintem. (bár nálam csak könyvjelzők szinkronizálására van, de jelszókat is tud elvileg)

Más böngészőt nem használok sokat, de a Chrome is biztosan rendelkezik ilyen funkcióval. Feltételezem a többi is, minden esetre a könyvjelzőket szinte biztos, hogy lehet exportálni bármit is használsz...

2012. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Próbálkozok akkor...
2012. okt. 31. 00:01
 3/5 Argloss ***** válasza:
Egyébként ha mondanál valami böngészőnevet, akkor egészen jól meg lehetne mondani, hogy merre mozgasd az egeret, mire kattints, stb... Szerintem a youtube-on még videót is lehetne találni böngészőspecifikusan... :)
2012. okt. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
chrome alatt nem kell ilyen, csak be kell jelentkezni a böngészőben is, akkor az egyből ment mindent (jelszavak, könyvjelzők, előzmények) szerverre, úgyhogy az újratelepítés után csak be kell újra jelentkezni és minden egyből ott lesz.
2012. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Chrome-ot és Mozzillát is használok, mindkettőben mentve vannak a dolgok. Egyszer valahogy a könyvjelzőket átimportáltam a Mozzillából a Chrome-ba, de az már régen volt, nem is emlékszek, hogy hogy.
2012. okt. 31. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!