Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-ra hogyan telepítsek...

Windows 8-ra hogyan telepítsek drivert?

Figyelt kérdés
Most raktam fel a Windows 8-at de az alaplapi és a videokártya drivet nem rakja fel mert nem Windows 8-asok. Az alaplapom Gigabyte GA-880GM-USB3 és a videokártya meg AMD RADEON HD 6850. Az alaplapi drivert CD-t ha berakom akkor még csak el se indul a videokártyáé elindul de a telepítésnél nincs Windows 8 csak Windows 7.

2012. okt. 31. 23:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és a C meghajtóba ahova én direkt csak a window-os dolgokat telepítem ott létre jött egy windows.old és egy windows.old000 nevű mappa ahol olyan mintha a régi dolgaim letöltései és telepítései lennének. az mi pontosan?
2012. okt. 31. 23:08
 2/11 P.O.C. ***** válasza:

A telepítő CD nem a világot jelenti. Már akkor elavult driverek vannak rajta, mikor a termék megjelenik a boltokban. Azt meg gondolom vágod, hogy mikor ez a két termék megjelent még a Win8 béta teszt formában sem volt elérhető. Így nem tudom milyen megfontolás alapján keresel te azokon Win8 drivereket.


Élelmes emberek a gyártó honlapján szoktak körbenézni. Láss csodát:

[link]

VGA: [link]


Mindenhol megtalálod a szükséges Win8 drivereket.

2012. nov. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 P.O.C. ***** válasza:

"ja és a C meghajtóba ahova én direkt csak a window-os dolgokat telepítem ott létre jött egy windows.old és egy windows.old000 nevű mappa ahol olyan mintha a régi dolgaim letöltései és telepítései lennének. az mi pontosan?"


Nem más mint kókányolás. Windows telepítést sosem szabad meglévő Windows alól indítani és frissítő telepítést választani, mert egy rahedli szemét marad utána amitől sosem szabadulsz meg.


Helyes sorrend:

1. Adatmentés (dokumentumok, média fájok stb) Külső HDD-re, pen drivera, DVD-re, másik partícióra stb.

2. A rendszert úgy kiírni hogy az boot -olható legyen. (Eredeti lemez esetén értelem szerűen, erre nincs szükség).

3. Telepítés CD-DVD meghajtóról boot -olva.

4. Az operációs rendszert tartalmazó meghajtó formázása, a lemezválasztó menüben.

2012. nov. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
iigen a videokártyánál még én is megtaláltam a driver-t és felraktam de az alaplapnál nem tudom hogy a sok közül melyiket kell letölteni.
2012. nov. 1. 07:23
 5/11 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem nem egy agyműtét, kiválasztod hogy 32 vagy 64 bites Win7 letöltöd és telepíted mindet. Kivéve a SATA RAID -et mivel a hozzáértésedből következik, hogy nem kötöttél vinyókat RAID tömbbe.
2012. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 P.O.C. ***** válasza:
*Win7=Win8
2012. nov. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ok. köszi. a másik a telepítéssel. kiírtm vagy 3szor azt a lemezkép fájlt amit letöltöttem de nem akarja olvasni. csak daemon toolsban nyitja meg.
2012. nov. 1. 08:22
 8/11 anonim ***** válasza:
win8 csak amd fx processzorokon gyorsít
2012. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kiválasztani én is kitudtam meg minden meg is találtam ezt magamtól. de amikor letölti akkor nem egy telepítő jön le hanem valami szar és nem engedi a telepítést.
2012. nov. 1. 14:24
 10/11 P.O.C. ***** válasza:

Azt az úgynevezett "sz*rt" önkicsomagoló állománynak nevezik. Az elején rá is kérdez, hogy hová szeretnéd kicsomagolni a driver fájlokat (Extract to:)

Miután ez megvan, csak odatrappolsz és elindítod a telepítőt (Setup.exe install.exe, stb fájlokat keresel).

2012. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!