Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől van az, hogy böngészés...

Mitől van az, hogy böngészés közben minden oldal normálisan bejön kivéve a facebookot?

Figyelt kérdés
Minden normálisan bejön nem tölt a böngésző (google chrome) de ha beírom h facebook.com vagy be sem jön vagy ha bejön nagyon lassan! Nem értem !valami tipp?
2012. okt. 31. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ugyan ez van. A Sandy hurrikán óta! Arra tippeltem, hogy valamelyik szerverparkját érinthette, de ismerőseim közül szinte csak nálam jelentkezik a probléma. Én sem értem.
2012. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem úgy simán bejön ha google ba írom h facebook és úgy nyitom meg, de nem mindíg sikerül a bejelentkezés. de ha simán beírom h facebook.com nem jön be..
2012. nov. 1. 11:17
 3/7 anonim válasza:
nekem is ugyanez van 2 napja. roppant idegesítő :s
2012. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

én se tudok belépni... két gépről is próbáltam de egyiken se ment :S azt hittem vmi gáz van a géppel, de úgy tünik nem.... pedig mozzillaval is próbáltam....

nem tudjátok mitől lehet ez? :/

2012. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
próbáld úgy, h googléba beírod h facebook és ott az első linkre kattolj:D úgy bejön nekem:D máshogy nem :D
2012. nov. 1. 13:30
 6/7 anonim válasza:
nekem úgy sem :s
2012. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
4. vagyok, nekem úgy sem jön be..... :SSs
2012. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!