Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van e olyan lehetőleg magyar...

Wartew kérdése:

Van e olyan lehetőleg magyar nyelvű program amit be lehet állítani hogy egy adott időpontban elindítson mondjuk például egy bittorent alkalmazást és egy adott időben ezt le is állítsa?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

BitTorrent elindításához-leállításához szerintem nem feltétlenül kell külön szoftver.

A Beállítások -> Beállítások -> Ütemezés résznél tudod állítgatni, óra pontossággal, hogy mikor mit csináljon.

2012. nov. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És még ott van a windows saját feladatütemezője is.
2012. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget csak annyi a gond a windows saját feladatütemezőjével hogy leállítani nem tudja amikor én szeretném.Konkrétan hipernetem van modemes és éjféltől reggel 7 ig tudok tölteni de mivel dolgozm nem tudok felkellni minden éjjel szóval ezt szeretném valahogy megoldani.
2012. nov. 1. 11:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak: sajnos az a gond ezzel hogy a windows 7 rendszerem nemtudom miért de csak ugy indítja el a bittorentet ha rendszergazdaként futattom tehát magától nem tud elindulni hiába beállítom. Viszont most Bitspirit progit használok amit pedig nem tudok beállítani/lehet azért mert nem magyar és nem értem/,bocsi ha hülyeségeket írok de friss vagyok a számtechben.
2012. nov. 1. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!