Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vélemények a windows 8 ról?

Vélemények a windows 8 ról?

Figyelt kérdés
Olyan ember véleményére lennék kíváncsi aki használta már,és nem csak olvasott róla.
2012. nov. 1. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Idézem magamat egy régebbi hsz-ből:

"Tegnap tettem fel a Windows 8 kipróbálásra szánt verziójából a 32-bitest a matuzsálem konfigomra, a gyorsaságban kellemeset csalódtam, az xp frissen telepítve átlagosan 1-2 perc alatt állt fel rajta, ez a 8 meg maximum fél perc alatt már tettre kész volt. A telepítés is meglepett, az xp átlagban 30-40 perc szokott lenni, ez pedig 16 perc alatt felmászott a vinyóra. A kezelőfelületben csalódtam, ez a metro cucc ez engem kiábrándított... ahogy az asszonykám mondta: "én nem egy érintőképernyős telefont akarok a monitoromon látni". Én sem, hiába van desktop, ha mindent a metro-ból kell elérni. Teljesítmény: ebben a gépben 2giga ddr400-as ram és 1,6GHz 1 magos proci van, szédületesen megdobódott a sebesség, a ramból terhelés alatt is maximum 50%-ot használt, üresen 15-20%, procit pörgette, de mit várunk egy régi semprontól. Driverek, no itt gondban voltam, egyszerűen nem tudtam működésre bírni a videó kártya driverét, bármit próbáltam nem volt jó, hangot sem tudtam varázsolni rá. Szóval még kell egy kis kiforrási idő. Az új gépre nem teszem fel annak a teljesítménye teljesen jó(win7 home premium 64 bit) Összességében nem nyűgözött le a win 8, a teljesítménye nagyon ott van de a kezelőfelület az gyötrelem volt. Én nem váltok 8-ra."


Amikor ezt írtam még nem volt minden rendben driver fronton, azóta nem foglalkoztam a win8-al. Megmondom őszintén nem is fogok vele érdemben foglalkozni, nekem van egy eredeti win7-em azt használom és még fogom is.

2012. nov. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy hete használom a windows 8 at. Egyenlőre nagyon tetszik :) Kedvenc operációs rendszerem lett :) És elöször sz*rnak néz ki...Viszont ha használod rájössz h nagyon jóó :D

Gyorsaságban gyors! Nekem 30-60 mp kell és már el is indul.

Jobb a memóriakezelése. Több programot megnyitva se fagy le. (Windows 7 ről ugyanez nem mondható el) Szebb a megjelenése. Alkalmazásokat úgy tudsz bezárni h a monitor tetején megfogod és lerántod a monitor aljára és bezárul. Egyáltalán nem érezni hogy tab ra is van tervezve. Nekem még külön tetszik az új jelszókezelés, hogy különböző köröket,pontokat,vonalakat kell rajzolni a képre a rendszerinditáshoz. Csak ajánlani tudom! :)

2013. febr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így több mint egy év után, azt tudom mondani az eddigi legjobb rendszer! ;)
2014. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!