Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepités után nincs hang...

Újratelepités után nincs hang a gépemen, már órák óta keresgélek, mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy már sok hasonló kérdés volt, de még mindig semmire nem jutottam. Everesttel megnéztem, 82801 DB ICH 4 AC 97 Audio controllerem van. Legalábbis ezt az infót találtam. Viszont drivert sehol nem találok hozzá... Elméletileg a gépben pedig ATI Radeon 9000 a videokártya, és XP fut...
2012. nov. 2. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tessék driver: Realtek AC'97 Driver A4.06 For Windows letöltés itt: [link]

forrás: [link]

Ha továbbra sem jó szólj.

2012. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 P.O.C. ***** válasza:
Mivel ez egy integrált kártya, így szerencsésebb lenne az alaplap típusát megnézni a gyártójának oldalán keresgélni.
2012. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem akarja megnyitni. :/
2012. nov. 2. 13:47
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt se tudom melyik az alaplap tipusa, lány vagyok, nem nagy szakértője az ilyen telepitgetős dolgoknak. Alaplap neve: Fujitsu Siemens Amilo D Series, Intel Hub Interface.
2012. nov. 2. 13:51
 5/15 Combi27 ***** válasza:

körülnézhetnél itt:


[link]

2012. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Komplikato ***** válasza:

Szerintem ez csak a déli hídban lévő audio bridge és nem a kódek ami az alaplapon van.

Nagy eséllyel vagy Realtek (az jó), vagy ADI (ahhoz nehéz drivert szerezni) vagy VIA (az meg ritka), esetleg ha elég régi akkor CMI 8xxx.

Esetleg Everest-tel vagy Aida-val meg kéne nézni mit ír ki.

2012. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem az Everesttel, de ezt irtam is. Még mindig semmi. A gyártó honlapján pedig hiába keresgélek ha azt se tudom pontosan mit keressek, és azon belül is hol. Még nem volt ilyen gondom, most viszont 2 órája csak ezt próbálom megcsinálni. Szóval légyszi segitsetek. :/
2012. nov. 2. 14:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezzel sikerül? [link]
2012. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De előbb az alaplapod chipset-jét kéne feltenni.
2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Okés, ezt most próbálom milyen chipset kell hova telepitenem előtte? :D Na jó, ha ez se jön be akkor megnézem gyorsan nyitva van e valami szerviz...
2012. nov. 2. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!