Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Borderlands 2 Coop?

Borderlands 2 Coop?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Tegnap és tegnap előtt játszottunk az egyik barátommal Borderlands 2 Coop ot . Először hamachival próbálkoztunk azzal csak nehezen tudtunk egymáshoz csatlakozni , volt amikor egyáltalán.


Ezután kipróbáltuk a tunngle nevű programot , amivel nagyon egyszerűen tudtunk csatlakozni , igy hát ezt használtuk.


A mai nap folyamán úgy gondoltuk feltesszük az 1.1.1 es patchet ( + DLC ) .


Amiután ezt felinstalláltuk nem tudtunk egymáshoz csatlakozni ... tettünk fel újabb updateket is egészen a 3-mas ig , de ekkor már a játék sem indult el. Újratelepítettük a játékot , és a tunngle -t is , de nem tudtunk egymáshoz csatlakozni .


Már a vírusirtót és a tűzfalat is kikapcsoltuk .. és igy sem volt jó . ( Amikor működött ezek a programok be voltak kapcsolva ).


Ha rámegyek a Find Games gomb-ra akkor én látom őt de nem tudok hozzá csatlakozni , ő viszont egyáltalán nem lát engem , és amikor ő a menübe van , egy-két perc után ki írja hogy connection failed vagy ilyesmit.


Esetleg valaki tudna segíteni ?



2012. nov. 2. 17:09
 1/3 A kérdező kommentje:
?
2012. nov. 2. 18:00
 2/3 anonim válasza:
Mind ketto gepe rajta van a patch es a DLC(foleg)? Nekem XBOX-om van ott ez a gyakori problema ,de van egy olyan dolog hogy nem akarlak megijeszteni ,de valakiknel ha CO-OP-oznak akk kitorli a menteseket es akkor a karaktert se fogja beolvasni halal utan szoval egyszeruen lelonek es vege az egesznek uj kari akinel a dolog ugyan ugy megjelenhet
2012. nov. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nos.



nekem és a haveromnak 1.1.1 es verzióvan captain scarlett és moxxi creature slaughter dlcjével+ a mechromacer carakterrel


egyszerűen csak annyit csináltunk hogy tungglen felmentünk a borderlands2-HU szobára és aztán a játékot lanra tettük és má lehetett is joinolni


(az én vírusírtóm ki van kapcsolva nem csak a játék miatt)

2012. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!