Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám felrakni a win 7...

Hogy tudnám felrakni a win 7 (32bit) re az xp-t?

Figyelt kérdés

jobban mondva szeretném újrarakni a gépem xp-vel,beállítottam a BIOS-ba hogy cd induljon elsöként,arról boot-oljon,de ennek ellenére a win 7 indul el.sata-s winchesterem van ha ez mondd valamit,valaki segítsen mit kéne még átállítani?!

Előre is köszönöm



#Windows 7 #XP #windows 7 re xp
2012. nov. 2. 18:43
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Rosszul írtad ki a lemezt, rossz a a lemez, vagy rossz az optikai meghajtód.
2012. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ezt az xp-t már egy másik gépre felraktam,akkor nem volt probléma,ugyanaz a cd íro/olvaso van a gépembe amivel kíírtam az xp-t
2012. nov. 2. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul állítottad be a BIOS-t vagy USB-s a billentyűzeted...
2012. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem USB-s a billentyűzetem,

BIOs ba kiirta h elsődleges a Cd és a másodlagos a winchester.de megprobálok akkor egy másik olvasoval hátha az müködik,köszi a válaszod

2012. nov. 2. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Tedd azt. Ha jó a billentyűzeted, jól állítottad be a BIOS-t, jól írtad ki a lemezt és a meghajtód is jó, akkor működnie kéne. Több hibalehetőség nem igen van :)
2012. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged :)
2012. nov. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!