Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a windows xp ben átállítok...

Ha a windows xp ben átállítok mindent klasszikusra akkor gyorsulni fog tőle a xp? Pl:klasszikus téma, klasszikus strart menü. és legjobb teljesítmény a teljesítmény beállításokban

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet, de az nagyon minimális lehet észre se veszed

annál már az is jobb ha havonta újra telepíted így nem lassul be

2012. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sokkal jobb volt a teljesítmény anno. De próbáld ki!
2012. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Két magú procis gépen csak négy év után lassult le.
2012. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én clonezilla-t használok. Ha feltelepítem a gépem, csinálok ezzel a programmal egy másolatot külső vinyóra. Két hónap múlva felmásolom a gépre, kiegészítem az új programjaimmal, beállításaimmal és új másolatot készítek róla, az előzőt felülírva és így tovább. WINDOWS FRISSÍTÉSEKET is megcsinálom lemásolás előtt persze.


Ezzel azt tudom elérni, hogy ugyan nem lesz gyorsabb a telepítés, de nem kell vele annyit foglalkozni, csak elindítani a másolást és annyit nyerek vele, hogy gyakorlatilag mindig friss a windows. :)

2012. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!