Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani háborús...

Tudnátok mondani háborús számítógépes játékot amit le kell tölteni ingyen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

World of tanks. Szerintem nagyon jó. Ja és prémium fiók nélkül is jókat lehet játszani.


[link]

2012. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

[link]


De regisztrálni kell hozzá, az alap kiképzéseket leszámítva csak online multiplayert tud, és NEM játékos jellegű, így itt nem maradsz életben egy találat után vagy ritkán, nincs felszedhető orvosi csomag, stb. Kőkeményen realista taktikai OKTATÓ játék, direkt a hadsereg csinálja. Sok esetben a csapatok között vannak igazi oktató tisztek is. Az alapkiképzést uncsi végigcsinálni, de addig nem kapsz küldetést. Aztán vannak szakosodó képzések, mint a mesterlövész, ejtőernyős, harctéri szanitéc, stb.

2012. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 4. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
jééé most nézem, hogy rosszul linkeltem.. csak a worldoftanks.eu a lényeg:D (első voltam)
2012. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!