Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felraktam a windows 8-at, de...

Felraktam a windows 8-at, de egyéb okok miatt nem akarom megtartani, rögtön akartam is visszarakni a windows 7-et, ezt azonban nem engedte és a telepítés megkezdése előtt egy hibaüzenet fogadott. Hogy tudom felrakni a 7-et? Valaki tud erre megoldást?

Figyelt kérdés

2012. nov. 5. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a hibaüzenet sok mindent elárulna ám...
2012. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A win8-ra akartad feltenni simán? Akkor panaszkodik a gép, hogy újabb verzió van rajta. Egy eredeti telepítőlemmezzel megoldható. De olyan kell betenni amiről közvetlenül indul a gép. A setupját át kell állítani, hogy a cd-rom-ról induljon a gép.
2012. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval,rámentem,hogy telepítés(win 7),aztán kihozta hogy a "telepítő ideiglenes fájlokat másol",majd jött az hogy a "telepítő elindul".Ezután kiválasztottam,hogy "csatlakozás az internethez és frissítések letöltése a telepítéshez",akkor tölt egy picit és kidobja azt,hogy:"A Windows nem tudta elvégezni a telepítvési fájlok frissítését.A Windows telepítéséhez zárja be, és indítsa újra a telepítőt.A hibakód: 0x0"

Sajnos képet nem tudtam készlíteni róla.

2012. nov. 5. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták, ugye bootolni kell a telepítőlemezről. Ha így csinálod akkor mennie kéne. Ezt a "csatlakozás az internethez és frissítések letöltése a telepítéshez" című sort sem értem, mert nálam ilyenkor nem frissít semmit, pláne nem telepítőfájlokat, de ezt írja nálad is hogy nem sikerült frissíteni. Akkor ne engedd neki. Nem kell net, telepítsd a WIN7-et és majd utána frissíti a fájlokat az Update segítségével. Lényeg hogy bootolj a lemezről...
2012. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!