Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft Groupmanager Jog...

PlayerEvent kérdése:

Minecraft Groupmanager Jog adás hogy kell?

Figyelt kérdés

Van a group manager plugin és azt akarom megcsinálni hogy megnyomsz pl egy kapcsolod és kapsz alap builder jogot de nem tudom hogyan kell ugy hogy segitsetek nekem pls.

Vagy valami plugin kell hozzá azt is leszedem csak pls help!



2012. nov. 6. 13:45
 1/3 anonim válasza:
Hát 1.4.2 be bejottek a command-blokkok amibe parancsokat irhatsz be ,csak azt nem tom h pluginos parancsokat is :/ pl /god /fly /thor .Ezt kéne tudni.(holnapra kiprobsljam?) Ha lehetne akk a gombra rakötsz 1command blockot és beirod a group manageres parancsot .:)
2012. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Na az előző választ lemagyarosítom:


Hát, 1.4.2-be bejöttek a parancs blokkok, amibe parancsot írhatsz be, csak azt nem tudom, hogy plugin parancsokat is,

pl. /fly, /god, /thor stb. Ezt kéne tudni, (Holnapra kipróbáljam?) Ha lehetne, akkor egy gombra rákötsz egy parancs blokkot, beírod a Group Manageres parancsot. :)


Ennyit az előző válaszról, most jöjjön az én válaszom:


Először, egy gombra rákötsz egy parancs blokkot, a parancs

blokkba meg beírod a parancsot, pl. /manuadd @p (csoport neve)

kb. így kell, de szerintem egy videó jobban segítene! Sok

szerencsét!!! ;)

2013. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az első vagyok :D a button warp plugin kell neked :)
2013. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!