Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NFS Underground 2-ben miért...

NFS Underground 2-ben miért nem kapok új versenyeket? (lent)

Figyelt kérdés

a 3 városrészben kaptam versenyeket és ezeket megnyertem,majd kihívtam versenyzoket és ezeket is megnyerem és már nincs verseny a térképen és ki sem hívhatok senkit,mert nincsenek versenyzok

biztos hogy nem vittem ki 100%-ra mert néhány auto még nem elérheto(autolistát olvastam) és a garázsban is a 4-es és 5os autohely zárva van


2009. aug. 12. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és hogy lehet megnézni hogy hány százalékon vagy?
2009. aug. 12. 17:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
VAnnak ilyen olyan magazinok amiket meg kell csinalni es vannak olyanok hogy egy varsenytarsadra versenyen kivul rahuzol enter es 100 meteren kivul kell hagyd. Ezeket probald meg!!!
2009. aug. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A szazalekot asziszem f4v f5 es ott majd mutatja asziszem game played :S

Elozo voltam!!!

2009. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is ugyanebben a cipőben járok!


Felraktam egy hete a játékot, aztán most az van, hogy nem ad be versenyeket!


Ez azért van, mert nem a lehető legújabb verdával vagy!


Vegyél egy új autót, tuningold fel maxira, és akkor bejön majd 1-2 fotózás és utána kapsz újra versenyeket!


De ha ez esetleg nem jönne be, akkor:


Jump to garage->World map->ezeken felvannak osztva a régiók és írja, hogy melyik versenyt csináltad már meg (completed) és hogy melyikeket nem (Not completed)!


Ezeket elkezded csinálgatni, és előbb végigviszed!

2009. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Bementek a garázsba, várostérkép, ott mész jobbra és ott van, hogy 3. város. Ami nincs kész, azt csináld meg.
2009. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fel kell tolni a kinézetét az autónak és akkor ad egy új fotózást és elmész kapsz egy URL-t megcsinálod és megkapod a másik városrészt. ennyi :)
2013. nov. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BlackSuede válasza:

Haliii


Én 83%-nál tartok és nincs már semmi bot versenyző se versenyek. És nem tudom mit kéne tegyek. Az összes kocsim 7.00 értékelés fölött van s nem kaptam így sem semmit és vettem új kocsit azt is feltuningoltam vettem Hummert is azt is és semmi. Nem kapok már semmit!!

A várostérképen is meg csináltam mindent!


Valaki tudna segíteni?

2020. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!