Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van adatvesztés Minecraf...

Miért van adatvesztés Minecraftban?

Figyelt kérdés
Üdv! az a kérdésem, Van a Minecraft játék, van 1 szerverem.. amit mindig elszoktam indítani ha játszok. régen semmi gond nem volt vele.. de most olyat csinál hogy belépek.. bemegy, játszok pár óráig.. építkezem, mikor abba hagyom kilépek, és mikor újra belépnék, az fogad hogy vagy teljesen máshova tesz le.. mintha egy másik World lenne, vagy hiányos amit felépítttem és alig pár kocka, rom maradt belőle. Volt hogy kaptam egy tökjó Világot hegyekkel, és tenger.. olyan jó kilátással.. oda fel is húztam egy f*sza nagy vár szerűséget. és másnap mikor beléptem máshova rakott le... szinte.. változott.. visszamentem arra a helyre és más volt az a rész.. hó volt, de a hegyek megmaradtak.. és a Hídbol is egykis rész. ez miért van ? Probáltam azt is hogy átírni Fájlban, World1 re, hogy teljesen újjat csináljon és úgy... de úgyse lett jó... ugyanilyen adatvesztős! :(
2012. nov. 7. 00:26
 1/6 Argloss ***** válasza:
A szervert a stop paranccsal állítsd le, akkor el is menti a dolgokat mielőtt kilép.
2012. nov. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Na és azt belehet valahogy állítani hogy a belépő játékosokat hova tegye le ? Mondjuk kiépítek egy kezdőpontot. és ne oda tegyen le ahol teli van erdővel meg heggyel dombbal, hanem mondjuk már egy kiépített városrésznél.
2012. nov. 7. 12:39
 3/6 Br3nor ***** válasza:
Ha csak a spawnhelyhez kell arra elég például a SimpleSpawn plugin, de én inkább az Essentials core, vagy AdminCMD plugint ajánlom mert abban sok más parancs is van ami megkönnyíti a dolgodat. pl /warp /tp /back stb
2012. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké kösz a válaszokat. Most viszont annyi van hogy sikerült túl patchelni... sehogyse tudom visszarakni. próbáltam már a minecraft uninstal menüt is meg ott mindent.. de nem változtatott.. utána olvastam.. próbáltam követni.. de nem tudtam megcsinálni... a serverem 1.3.2 re van írva, eddig úgy ment és tudtam játszani... most viszont már 1.4.2 n van a játék.. és hálózatoknál átvan húzva pirossal a szerver mellé meg az hogy 1.3 :S mit lehet csinálni, eltüntetni a patcheket teljesen.. és ha elindítom ne patchelje magát ?? AppData\Roaming\.minecraft. ott kell vlamit ?
2012. nov. 8. 23:46
 5/6 Argloss ***** válasza:

AppData\Roaming\.minecraft\bin

Ebben a mappában van a minecraft.jar, amit ha kicserélsz régebbi verzióra, akkor olyan verzión fog menni a játékod. (ameddig nem nyomsz ok-t a frissítésre)

Én a helyedben inkább a szervert frissíteném. (használhatod a mostani pályáddal is...)

2012. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaja! kösz a segítséget! :) sikerült mindent.. rájöttem hogy ja Servert kell frissíteni... Leszedtem újat, így már működik minden..1.4.2-n!
2012. nov. 14. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!