Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A League of Legends játéknál...

PizzaAlice kérdése:

A League of Legends játéknál kb 10 perc után hirtelen játszhatatlanul elkezd szaggatni, de ha leteszem tálcára, majd vissza, akkor megint jó kb 5 percig, majd megint rossz. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Elvittem szervizbe, és a tesztprogramjaik mindent rendben találtak, van 2 giga ramom, gameboostert próbáltam. Laptop típusa Asus F5N AP220 (windows 7 32bit)

Ilyen "tálcára letevős" próblémával sehol nem találkoztam. Mi lehet a probléma? előre is nagyon köszönöm a válaszokat. Ha még vmi adatra van szükségetek kérdezzetek.



2012. nov. 7. 23:26
 1/3 Szegvári Attila válasza:
100% hűtésprobléma
2012. nov. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Por tuti nincs benne, most lett kitisztítva. Leszedtem hőmérsékletmérő alkalmazásokat, melyekkel a processzor és a videokártya hőmérsékletét néztem. a processzornál 45-50 fok van, a geeforce-nál meg 70-80 fok. Mik a normális értékek, és még minek a hőmérsékletét kell nézni? Még azt szeretném megkérdezni,h nem lehet,h hibásan fogja vissza a gép a teljesítményt, mert nem is lenne muszáj még? Ha igen, akkor ezt hol lehet állítani? Előre is köszönök minden választ!
2012. nov. 16. 11:47
 3/3 Szegvári Attila válasza:
Bocsi hogy csak most látom kérdésed. Nekem 40 fok fölé nem megy semmi illetve ha videókártyám 55 fok fölé megy csak jelez hogy már kicsit kezd melegedni. én úgy vagyok vele ez az üzemi hőmérséklet. De a 70 80 fok nagyon sok. vegyél valami ventillátort vagy meny be 1 pcboltba kérdezz meg 1 eladót hogy mi a teendő és hogy alkossanak vele valamit lehetőleg olcsón.
2012. dec. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!