Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom leszedni INGYENES...

Honnan tudom leszedni INGYENESEN a LEGJOBB, MAGYAR nyelvű vírusírtót?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Avast nekem bevált,sokan esküsznek rá,sokan szidják,de ez minddel így van.Ezt legalább nem kell,krekkelni-hekkelni,magáncélra hivatalosan ingyenes.Olyat nem találsz,hogy legjobb,ez változik aszerint,hogy ki vizsgálja,vagy ki milyen programmal futott bele valami vírusba.


[link]

2009. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más jön be így mindenki mást fog mondani. Én az avast mellé adnám a voksomat. Ha feltelepíted az avast-ot akkor e-mailben adnak hozzá 1 évig használható regisztrációs kulcsot:


[link]

2009. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van én a nod32őt viszem de vannak vele gondok mondjuk nekem van a rúterben tűzfal és nem tudom rajta kikapcsolni hogy ne tűzfalozzon a nod32
2009. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem NOD32, hanem ESS. Ne keverd a kettőt. ESS virus és kémprogi irtó és tűzfal egyben. És csak a próbaváltozat ingyenes.
2009. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Innen válasszál magadnak, amelyik jobban tetszik. Ezek egy része 30 napos próbaváltozat. (Pl. ESS 4.0). [link]
2009. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Origo szoftvrbázis. Ingyenesen leszedhető egy csomó magyar nyelvű vírusirtó, hogy melyik a legjobb az kérdéses, az,hogy melyik használata fizetős, szintén. Komolyra fordítva: Avast!
2009. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!