Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan? Képeslapküldő oldalt...

Hogyan? Képeslapküldő oldalt szeretnék késziteni, segits légyszi köszönöm:-)

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én meg egy 3d-s játékot. Segítsetek. :D
2012. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért? Mi célból ? Több tucatnyi van már. Egyik jobb mint a másik. Gondolod, hogy labdába tudsz rúgni ?

Azért, HAJRÁ !!!

2012. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mi célból? szórakozásból, és ingyenesen. szeretnék egy olyan honlapot késziteni, rengeteg sok szép képeim vannak, és ezeket a képeket feltenni képeslapküldésre, hogy bárki aki szeretne küldhet ezekből akinek akar.

köszi.

2012. nov. 9. 18:12
 4/9 A kérdező kommentje:

Kispofa75 "Több tucatnyi van már. Egyik jobb mint a másik."

én sajna egyet sem találtam, pedig jóideje keresgélek.

2012. nov. 9. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:

"én sajna egyet sem találtam, pedig jóideje keresgélek."


Kérdező! Hallottál már a Google-ről??

Tudod, az a "kereső izé". Beírod "képeslapküldő" és az első húsz találat ilyen oldal lesz. Hitted volna???

2012. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Fehersrac "én sajna egyet sem találtam, pedig jóideje keresgélek."

Kérdező! Hallottál már a Google-ről??

Tudod, az a "kereső izé". Beírod "képeslapküldő" és az első húsz találat ilyen oldal lesz. Hitted volna"


Köszi a jóindulatod, és a hsz-ed. kellemes hétvégét!

2012. nov. 9. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link] index.php

[link]

[link]

[link]

[link]

Ez mind, mind ingyenesen használható online képeslapküldő oldal. Az alapelv nagyjából ugyan az, mindegyiknél: Kiválasztod a kategóriát. Azután a neked tetsző képeslapot, és klikk a küldésre. ott ugyan úgy megcímezed, mint egy postai képeslapot, csak E-mail címmel kiegészítve. És elküldöd. Van némelyik oldalon olyan lehetőség, hogy saját fényképet, vagy fénykép részletet lehet küldeni. Némelyikért SMS-ben pénzt kérnek. Mármint azokért amelyeken a saját fotód szerepel. Ezekkel nem kell foglalkozni. Úgy sejlik, hogy amelyik oldal regisztrációhoz kötött, az sem nagyon komoly , fél perc az egész és egy cím-nél többre nincs szükség. Továbbá , lehetőség van a képeslaphoz zenei aláfestést is tenni, stílus, és hangulat szerint. Köszönöm a privátba küldött részletes magyarázatot.

2012. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezen ne sértődj meg! Nem tudod használni a keresőt de képeslapküldő weboldalt akarsz csinálni. Nem érzed az óriási ellentmondást??? Nehéz dolgod lesz...
2012. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kispofa75

Köszönöm szépen:-)

2012. nov. 9. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!