Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-re rózsaszín...

Windows XP-re rózsaszín windows 7 stíluss, tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Haliszija.;)

Tudnátok nekem segíteni? Sehol nem találok olyan stílusokat windows xp-re, amilyen nekem kéne.. ilyesmik:


[link]


[link]


Persze, találok ilyen stílusokat, csak a szín pont nem ilyen.. nekem pedig ilyen kellene, légyszi aki tud az segíítsen.*-*



2012. nov. 10. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

üsd be a keresőbe, és menj a képekre. oldalt be tudod állítani a rózsaszínt.


xp win7 skin

2012. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen de ha xp van a gépeden,akkor először az xp témáját állítsd hagyományosra,mert az xp-s stílus nem enged témát váltani.
2012. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az elfelejtetted megírni hogy milyen rendszered van.a windows 7-re bőven van téma a neten de te is tudsz csinálni sokat. xp-re sajnos nincs ilyen lehetőség ott csak a téma színét tudod módosítani (kék,ezüst vagy olajzöld).ha nem szeretnél beleturkálni a rendszerbe akkor változtasd meg a téma színét,és tegyél fel új háttérképet ennyit tudok javasolni,vagy rakd fel ezt: [link]
2012. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vagy javaslom még hogy nézd meg ezt az oldalt:

[link]

2012. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!