Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A configomhoz képest kevés...

A configomhoz képest kevés fpssel fut a cod2. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nos. A gépem olyan, hogy simán fut a CoD2 250 fpssel. Legalábbis mikor ezelőtt egy 3-4 hónappal játszottam, még annyival ment. Most ezután a kihagyás után újra feltelepítettem a gépre, és most olyan 1 percig tudok játszani 250 fpssel azután leesik 70-110 fpsre. És fogalmam sincs mi az oka, de nagyon idegesít. Szóval, mi lehet az oka? Köszi a válaszokat.
2012. nov. 10. 20:15
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Ha idövel jön elö akor tulmelegedik valami akár olyan amit ki sem ir tehát így még pluszban pl táp is lehet de akár memória vagy egy kondi nem birja stb...
2012. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

értem, sanszos a túlmelegedés..

és memóriát hogy tudok felszabadítani? csak úgy hogy programokat zárok be? a kevés hely a merevlemezen ok lehet?

és hogy tudok még ezen kívül memóriát felszabadítani?

2012. nov. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!