Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszaállítani...

Hogyan tudom visszaállítani az operában a böngésző eszköztárat?

Figyelt kérdés

Véletlenül eltöröltem az operában a böngésző eszköztárt és most most nem tudom hova beírni a weblapok címét!


Már mindent megpróbáltam, átnéztem az egész menürendszerét, letöltöttem másik verziót, felraktam azt, az pedig már alapból úgy indult, hogy nem volt böngésző eszköztár!


Aki tud az segítsen már legyen szíves, nagyon fontos lenne!


2009. aug. 13. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Eszközök=> Megjelenés=>Eszköztárak=>Címsor
2009. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem működik így sem! :@
2009. aug. 13. 18:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult, Programok telepitése, törlése: töröld egészen a régit, aztán C-n Program Files-ből is. Ha eltűnnnek az ikonok is Asztalról, Tálcáról, akkor jó. Utána töltsd le és telepitsd újra. Firefox is ilyen, mindig marad belőle és nehéz letörölni egészen.
2009. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de már sikerült megcsinálnom, úgy, hogy töröltem mindent, ami az operahoz tartozott!
2009. aug. 14. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!