Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak, hogy el tudjam...

Mit csináljak, hogy el tudjam újra indítani a játékot?

Figyelt kérdés

"nem lehet aktiválni egy szükséges biztonsági modult. ez a program nem hajtható végre 6000"

ezt írja ki a gép, amikor egy játékot (DVD-vel) szeretnék játszani. Régebben (még múlt héten is) elindította és semmi baja nem volt, a játék ment rendesen, ma meg ezt írja ki állandóan, amikor próbálkozok. Már a gépet is újra indítottam, hátha ez a baj, de nem az volt.

Segítsetek! köszi!



#játék #hiba #Sims #Sims 2 #nem lehet aktiválni egy szükséges biztonsági modult. ez a program nem hajtható végre 6000 #biztonsági modul hiba #sims krónika
2012. nov. 11. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez medal of honor airborneal nem megy. megpróbáltam más oldalakon de semmi. írok ha kaptam választ. bye
2013. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.Jobb klikk játék ikonjára.

2.Rákattintasz Tulajdonságokra.

3.Rámész a Kompatibilitás fülre.

4.A kompatibilis üzemmódnál kijelölöd a Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban.

5.Kiválasztod az op. rendszert. (Ajánlott a legalsót kiválasztani.

2013. nov. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és aztán Alkalmazra kattintasz aztán ok,és kész.
2013. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!