Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Adobe Audition programhoz...

Az Adobe Audition programhoz kellene segítség!?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy triál verziós adobe auditiont. A mikrofon bemenethez kötöttem a gitáromat. Amikor a programba rámentem hogy "recording" akkor kidobott egy ilyen szöveget:

"The samples rates of the audio input and output devices do not match. Audio cannot be recorder until this is corrected.

Use the appropriate operating system or audio device control panel to adjust the sample rate of the input and output devices to use the same setting."

*Mindent ugyanúgy csináltam mind az ilyen tutoriál vidoókba, és nem tudom mi lehet a baj, vagy mit állítsak be. Valaki kezdőszinten eltudná magyarázni?!



2012. nov. 11. 21:02
 1/2 nais314 ***** válasza:

meg kellene keresni az Auditionban, hogy miről vesz fel - ezt be kellene állítani a mikrofonodra, és ott talán megvan a mintavételi frekvencia/bitmélység,

amihez passzoló dokumentumot kellene kreálnod.


De a szöveg alapján a Windows->Control Panel->Sound -ban a Recording fülön a mikrofon tulajdonságai közt-> Advanced és ott van a freki/stereo/bitmélység választó.

(Vezérlőpult/Hang/Felvétel/Haladó)

2012. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Audio Hardware Setup-ban kell beállítani
2013. ápr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!