Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez hogy lehet? - GTA: Vice City

Ez hogy lehet? - GTA: Vice City

Figyelt kérdés
Elolvastam a GTA: Vice City hivatalos gépigényét, amiben azt írták, hogy 64 MB-os videókártya kell ahhoz, hogy megfeleljen a gépem a maximális rendszerkövetelményeknek, de a laptopomnak csak 32 MB-os kártyája van, mégis simán fut a játék, a grafika szép és egy pillanatig sem akad. Ez mégis hogy lehet?? Közre játszhat az is, hogy tömörített formátumban töltöttem le?
2012. nov. 11. 22:37
 1/4 anonim válasza:
Te magad adtad meg a választ "maximális rendszerkövetelményeknek" viszont a minimumon meg közepesen elfut, és igen közre játszik a tömörített verzió is, jelentősen csökkenti a játék gép igényét.
2012. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

És ha mondjuk letöltöm a Max Payne 2-t (ahhoz is 64 MB videómemória kell), az is simán futna?

2012. nov. 12. 07:05
 3/4 anonim ***** válasza:

nem a videómemória mennyisége a lényeg az csak az egyik tulajdonsága.

mi a kártyád neve amúgy ?

2012. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez játéktól függő azért egy max payn 2 nemfog simán futni max full lowon eldöcögne valahogy.


ha játszani szeretnél vegyél számítóépet nekem ez a véleményem és örülj hogy egyáltalán elindul ezen valami ősrégi kő korszaki játék

2012. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!