Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tud nekem ajánlani valaki...

Tud nekem ajánlani valaki valamilyen programot vagy módszert a online videók lementésére?

Figyelt kérdés

Érdekelne engem egy biztos program vagy módszer online videók (flv formátum) lementésére. Sok módszert kipróbáltam már, de sok esetben nem működtek. Nem értek hozzá, de úgy gondolom, ha már betöltöttem egy videót, akkor annak valahol ott kell lennie a gépemen, tehát azt mindenképp le is tudnám menteni, igaz?

Mindenképp olyan megoldás érdekelne, amellyel bármely videót sikerrel lementhetnék!



2012. nov. 12. 00:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Tud nekem ajánlani valaki valamilyen programot vagy módszert az online videók lementésére? Bocsánat az elírásért!


op. rendszer: Windows 7

2012. nov. 12. 00:56
 2/9 anonim ***** válasza:
internet downloader gyors és bármien videót le tud tölteni ha felrakod alapból kidobja a weboldalon ahol észlel videót
2012. nov. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Internet Download Manager-re gondolsz?
2012. nov. 12. 01:10
 4/9 A kérdező kommentje:

Gondolom erre gondoltál, mert nem találtam Internet Downloader megnevezésű programot.


Kipróbáltam az Internet Download Manager-t és nagyon megtetszett. Első tesztem sikeresen teljesítette, mivel épp leakartam szedni egy filmet, de a korábban sikeresen jól bevált meglévő programjaim egyikével sem sikerül, ám ezzel könnyedén! Működik Firefox-al és Chrome-al és magyar nyelvű. Sajnos csak 30 napos verzió érhető el belőle ingyen!


Köszönöm a tippet!

2012. nov. 12. 01:41
 5/9 anonim ***** válasza:
nincs mit nekem is egyik kedvenc programom is bocs hogy kihagytam az elnevezéséből egy szót :D
2012. nov. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Direttore ***** válasza:
Már Találkoztam ugyanilyen kérdéssel, akkor is az aTube Catchert ajánlottam. Ingyenes és nagyon profi alkalmazás.
2012. nov. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én VideoGet és WmRecordert használok. Oldal függő a letöltés sokszor. Aztán még van a Orbit Downloader is.
2012. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 titanmanus válasza:

Firefox alatt:

[link]


[link]


Ez 2 addon és akkor semmilyen programot sem kell külön telepítened. Ha videót talál az első plugin akkor aktívan mozognak a golyók. Mellete lévő kis nyíl letölti a videót, választhatsz miben szedje le.


Ha Chrome és Youtube alól akarsz szedni akkor meg:

[link]


és a videó alatt lesz egy letöltő gomb.

2012. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Majd sorban kipróbálom őket. Az Orbit Downloadert már próbáltam, de csak rossz tapasztalatom van vele.
2012. nov. 12. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!