Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valamilyen program erre a...

Van valamilyen program erre a célra?

Figyelt kérdés
Egy titkosított, vagyis bejelentkezést követelő oldaon vannak képeink, amiket egy ismerősöm töltött fel. És ebben a formában le szeretném tölteni: work[001-076].jpg
2012. nov. 12. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
a kép felett jobb klikk, kép mentése másként, oda mented ahova akarod
2012. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem szeretném megcsinálni 76 képpel.
2012. nov. 12. 17:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérem, valaki segítsen, mert időkorlátos!
2012. nov. 12. 17:29
 4/8 tabaki ***** válasza:

Simán oldal mentése nem jó?


Próbálkozni lehet valami teljeshonlap-mentővel is, de nem tudom, hogy mondjuk PHP-s oldalakon utána tud-e menni a linkeknek.

Ilyesmire gondolok:


[link]

2012. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán lehettem világos. Van 70 kép, ami ebben a formában van feltöltve: valami.hu/gallery/tema/tema_001.jpg A 001 helyén 002, 003, ... 060, ... 076 van. Ami fontos, hogy a főoldalon be kell jelentkezni, és aki nincs bejelentkezve, az nem láthatja ezeket a képeket.
2012. nov. 13. 19:11
 6/8 tabaki ***** válasza:

Én viszont arra gondoltam, hogy ha már be vagy jelentkezve, akkor a weblapletöltő egy-két szintig esetleg már hozzáférhet a kattintóképekkel kapcsolatban álló rendes méretű képekhez is (legalábbis feltételezem, hogy nem rendes méretben látod a képeket, mert akkor letöltenéd az oldalt, oszt' annyi).


Ha erre az Extractor nem képes, bocsi, a jószándék megvolt, csak az ötlet nem jött be.

2012. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem képes rá, csak hogy kell használni?
2012. nov. 13. 21:58
 8/8 tabaki ***** válasza:
Hát, ellenőrizni nem tudom éppen, amit mondok, mert a windowsos gépem kábé 10 kilométerre van az internettől, de ködös emlékeim szerint telepítés után talán ugyanúgy elindíthatod, mint egy böngészőt, és valahol meg tudod adni, hogy milyen mélységig kövesse a linkeket. Ennek hála, nemcsak az aktuális oldalt és kellékeit töltené le, hanem a hivatkozottakat is, így elvileg egy webhelyet akár teljes egészében letölthetsz a gépedre, és ott offline is böngészheted. Ha ezt az adott oldallal is meg lehetne csinálni, akkor értelemszerűen a gépedre kerülnének a rendes méretű képek is. Azonban, mint említém, nem tudom, hogy mi várható, ha az oldalak nem hagyományosan kupacba rakott html-fájlok, hanem röptében állítja őket elő egy szerver-oldali program valami adatbázisból. Lehet, hogy ez nem is jelent akadályt, csak én képzelem, mert nem értek hozzá. Kipróbálni mindenesetre érdemes.
2012. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!