Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Onlive segítség?

Onlive segítség?

Figyelt kérdés

Nem tudtok valami sokat az onlive-ról mert én már régóta regisztráltam de de mindig csak free trial ra mentem.

hogy ha playpack bundle akkor az mitjelent? meg hogy a get game-ra rámegyek beírhatok hülyeségeket és akkháchatok ingyen vagy a igazit kell és akkpénzért.meg a settingbe is ha tudtok vmi beállítást mondani akk írjatok


2012. nov. 12. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Az Onlive egy olyan program amiben játékokal tudsz játszani gépigény nélkül.

A play free anyit tesz hogy 30 percig ingyen játszhatsz az adot játékal. 30 perc eltelte után ujra beléphetsz a játékba de a mentés nem marad meg elöröl kell kezdened.


A play pack bundle anyit tesz hogy egy havonta befizetsz egy adot összegü pénzt és az összes játékal játszhatsz korlátlanul.

A get game pedig az hogy az adot játékot egyszer kifizeted és azzal korlátlanul játszhatsz.

remélem segítetem

UI: Apropó ezt a rendszert sehogy nem lehet meghackelni hogy több ideig játszhas ingyen , szóval időpazarlás ilyeneket keresgélni :)

2012. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!