Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó napot! VAn egy lassú gépen...

Geri998 kérdése:

Jó napot! VAn egy lassú gépen ami újra lesz telepíte és van rajta 2 játék amit meg akarok menteni. A mentéseket ki lehet írni cd-re úgy hogy az újratelepített gépre feltelepítem a gépre a játékot akkor a mentések meglesznek? És hogyan kell?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet, de ezt így nem igazán lehet elmondani, mert minden játék máshová menti a dolgait. Ezt kéne megkeresni és elmenteni...
2012. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor ha azt a mappát rámásolom a cd-re akkor azt a játék közben berakom benne lesz a mentés vagy a játékkal eggyüt kell feletelepíteni?

Vagy ha tudsz akkor linkelsz oldalt mert én nem találtam sajna.Köszi a eddigi segítséget.

2012. nov. 13. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Írtam, hogy minden játék másképp oldja meg. Van ahol elég a játék mappáját elmenteni, de a legtöbbnél a mentések nem is a játék saját könyvtárában vannak, hanem egyiknél itt, a másiknál ott...
2012. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A gta San andreasról és asz ls 11 ről van szó a gta-nal megtaláltam a mappát:Gta San Andreas User Files akkor ezt írjam ki cd-re külön vagy a játékkal eggyüt?

Bocs a sok értetlenkedésért.

2012. nov. 15. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint mondtam minden játéknál más a szitu. Ha oda menti a cuccot a játék akkor elég a mappát elmenteni, a játék nem kell. Több esetben több mappát is el kell menteni, mert mint írtam, ahány játék, annyiféle mentéskezelés...
2012. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!