Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A firefox mappából meiket...

A firefox mappából meiket töröljem ki?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a winchestert, viszont nem formáztam le, és így egy másik mappába telepítette az XP-t újra.


Tehát így néz ki: A dokuments and settings mappában (egymás alatt:

All Users

All users.Windows

Default users

Default users.Windows

Rendszergazda

Rendszergazda.Fehasználónév


Na most: A rendszergazda.felhasználónév mappában van az Application Data mappa, amiben van egy Mozilla mappa. Ez 38.5 MB.


Ugyanebben a rendszergazda.felhasználónév mappában van a Local Settings mappa, azon belül is mégegy Application Data mappa. Ebben is van egy mozilla mappa. Csak ez 627 MB. 7425 fájl és 3942 mappa. Ami így néz ki: Firefox-profiles-c4sp9nug.default-cache. A cache mappában 0-F-ig, ebben mindegyik 00-FF-ig van.


Remélem mindenki értette, amit leírtam. Na most ha ebben a rendszergazda.felhasználónév főmappában van két firefox mappa, akkor meiket töröljem ki?


Mert mind a kettő egy időpontú, vagyis a módosítás egy időpontban van. És még ugyanabban az időben is (órában).



2012. nov. 13. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra most már rendesen - formázás -, mert ebből ki mondja meg neked, hogy melyik, melyik?
2012. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom "még most" újratelepíteni a winchestert, amíg ki nem írtam róla mindent.
2012. nov. 13. 17:18
 3/6 csacsi2 ***** válasza:
Szerintem formázd le újra, így nem túl szerencsés a telepítés, a későbbiekben sok gondot okozhat! A firefox beállításaidat a mozbackup -al mentsd ki (így meg is tudod melyiket használja újonnan és melyik a felesleges)majd ha leformáztad (újratelepítetted a win-t) visszaállíthatod!
2012. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De azért még egyszerűbben: [link]
2012. nov. 13. 17:31
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Végképp nem értem! Mi a célod?!

Mind 2 a firefox telepítése.

Ezért ajánlottam a mozbackup -ot hogy kimentsd a profilod ,hogy a későbbiekben visszaállítsd.

Esetleg változtasd meg a profilmappa helyét a profilmanagerrel. (parancsikon cél területére utánírod: --profilemanager

Valahogy így

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" --profilemanager


Mentsd el a profilmappa tartalmát előtte (c:\Documents and Settings\Felhasználónév\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\)


Majd másold be az új helyére.

A c:\Documents and Settings\felhasználó név\Application Data\Mozilla\Firefox\profiles.ini tárolja a beállításokat

2012. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. nov. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!