Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chipset driver hiba?

Chipset driver hiba?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az alaplapom chipset driverét,és fel is telepítettem mikor újraindult,hiba lépett fel nem tudom mi lehet a gond, de annyit tudok mondani hogy csak csökketnett módban fut a windows.valaki esetleg tudna segíteni?Az Alaplap egy Gigabyte k8U

2012. nov. 13. 18:30
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Indulásnál F8 és ott kiválasztod az utolsó helyes harverkonfiguráció részt. Ezáltal "elfelejti" a frissen telepített (ezek szerint hibás) drivereket és a régit használja.

Ha ez sem oké, akkor csökkentett módban minden rendszereszközt törölj és újraindítás után magától kezd mindent felismergetni (időigényes és sokszor akar újraindíttatni). Az indítgatás előnye, hogy ha újra befagyna, legalább tudhatod, melyik egység okozza a hibát.

2012. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!