Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a Steam? (többi lent! )

Mi az a Steam? (többi lent! )

Figyelt kérdés

mert láttam hogy ezen a oldalon irkálnak róla de nem tudom hogy miaz.

Beírtam a googleba és rámentem az oldara de akkor az az oldal most mi és mit kell rajta csinálni?


2012. nov. 13. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy alkalmazás, amin keresztül lehet játékokat vásárolni, letölteni, csevegni ismerősökkel stb.
2012. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdés mi a célod.

2012. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de hogy letölteni ingyen és gépigénytől függően mint az onlive-ba
2012. nov. 13. 19:27
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy csak ingyen akarok játszani olyan játékokkal (nem kell örökre) ami nem megy el a gépemen
2012. nov. 13. 19:29
 5/9 anonim ***** válasza:

"ingyen akarok játszani olyan játékokkal ami nem megy el a gépemen"


Ez így enyhén szólva is kivitelezhetetlen.

(Van lehetőség mondjuk, dolgoznak olyan technológián, ahol egy szervergépen fut a program és hozzád csak a kép jut jóformán el, de ez is minimum havidíjas szokott lenni, ha van egyáltalán már elég megbízható és stabil.)

2012. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de azt akarom megtudni hogy csak fizetve lehet velük játszani vagy ha letöltöd a steamot akkor lehet bármilyen játékkal játszani ingyen?
2012. nov. 13. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Te honnan szedted hogy a Steammel ingyen tudsz játszani olyan játékokkal amik nem futnak el a gépeden? XD
2012. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akk írjátok már le részletesen és hosszan mi az a steam?!!!!!!!!
2012. nov. 13. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:

"A Steam egy tartalomtovábbító és -kezelő rendszer, amelyet a Valve Software fejlesztett ki. A program a tartalomkezelésen túl kommunikációra és vásárlásra is képes."

forrás: wikipedia


A Steam csak egy felület ami ingyen van, de ez tök üres nincs rajta játék. Ha megveszel egy játékot ami Steames, akkor azt be kell regisztrálnod a saját steam accountodba, és onnantól azzal a játékkal csak te tudsz játszani. Szóval hiába akarnád kölcsön adni a szomszéd gyereknek, semmire nem menne vele, mert a te steam accountodon van a játék, és ő azzal a regisztrációs kulccsal nem tud játszani. Meg lehet rajta kommunikálni a többi játékossal, és van store-ja is ahol több játékot meg lehet venni. Te a Steamtől az ég világon semmilyen játékot nem fogsz ingyen kapni.

Tetszik érteni?

2012. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!