Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért omlik össze a gépemen...

Miért omlik össze a gépemen szinte minden program?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen.Amikor a gépem elindítom kijön egy hibaüzenet hogy összeomlott az AVG akkor a Skype amikor néznék Youtubeon videót akkor az Adobe Flash Player. Egy ember azt mondta,hogy szerinte a RAM miatt.Azt, hogy nézzem meg, hogy az-e a baja meg ha az akkor mit csináljak vele? De elsősorban arra kérnék választ, hogy mitől omlik össze minden és mit csináljak, hogy jó legyen!

2012. nov. 13. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Akár a rossz RAM-tól is, nem véletlenül ajánlotta az ember...


Emellett lehet hogy az oprendszert is újra kéne rakni...

2012. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem régen azvolt, hogy beraktam egy ramot és utána észrevettem, hogy majdnem minden progit ha telepíteni akartam vagy valami akkor kiírta hogy the file is corrupt.. egy darabig nemtudtam mivan, majd rájöttem, hogy a RAM a ludas..

szóval lehet benne valami.

2012. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak vele?
2012. nov. 13. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
ki kell cserélni egy jóra
2012. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
RAM ellenőrzéséhez RAMtesztet kell csinálni. De ez csak egy hibalehetőség a tizennyolcból...
2012. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak vele?
2012. nov. 14. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!