Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ingyenes HDR technikát...

Létezik ingyenes HDR technikát megvalósító fotós program windows alá?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 01:12
 1/5 Komplikato ***** válasza:

Elvileg GIMP tud ilyet, de nem tudom alapból vagy plug-in kell hozz?


http://www.youtube.com/watch?v=yJFqZvmB8IE


[link]


[link]


[link]

2012. nov. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
02:13 az első link az egy baromság, az nem igazi HDR, és tipikusan nem is lehet jól megcsinálni, arról nem beszélve hogy milyen macerás!
2012. nov. 14. 08:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 07:51, kedves hogy belinkeltél ilyen listákat, de ezekre én is rátaláltam természetesen. A baj az, hogy az ilyen listákon szereplő programokat kipróbálod sorban és 10-ből 9 általában mégsem teljesen ingyenes, vagy korlátozott trial. Ezt elkerülendp tettem fel a kérdést, arra számítva hogy olyasvalaki ír, akinek szemlyes tapasztalata van. Ha nem személyes tapasztalatra lennék kíváncsi, akkor a google-ba írtam volna be én is a kérdésemet.
2012. nov. 14. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:

"Létezik ingyenes HDR technikát megvalósító fotós program windows alá?"

Erre azt is válaszolhattam volna, hogy: igen. Ha plusz elvárásaid vannak, akkor azt is írd oda, ne utólag reklamálj.

2012. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!