Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Thunderbird levelzésko...

Tomor Erzsébet kérdése:

Mozilla Thunderbird levelzéskor azt írja:tele van, töröljek! Hol? Hogyan?

Figyelt kérdés
Már csaknem üres, mert töröltem, töröltem az itt lévő lomtárat is. Hol kell még törölnöm, hol van még elraktározva a már törölt levelek és hogyan töröljem? Köszi a segítséget. Idős vagyok, kérem, hogy a legegyszerűbben és lépésről lépésre írja le a teendőmet.

#törlés #levelezés #Thunderbird #végleges ürítés a gépről
2012. nov. 14. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A kiszolgálóról is törölni kellene az üzeneteket. Például egy freemailos e-mail cím esetén fel kell menni a freemail.hu weboldalra, belépni a felhasználónév/jelszó párossal, és törölni az üzeneteket.


A későbbiekre pedig egy-két beállítást kell alkalmazni a levelezőprogramon.

A thunderbird levelezőben kattintson bal oldalon a postafiók nevére, majd a jobb oldali ablakban a "postafiók tulajdonságainak megtekintése" feliratra.


[link]


A megjelenő ablakban bal oldalon a postafiók neve alatt kattintson a kiszolgáló beállításai feliratra, majd a jobb oldali ablakban alkalmazza az alábbi képen látható beállításokat.


[link]


A beállítások végén kattintson az OK gombra.

2012. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!