Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a radeon 9600...

Dne14 kérdése:

Miért nem megy a radeon 9600 xp-n?

Figyelt kérdés
Rá raktam gépemre ati radeon catalyst programot de utána tiszta szemcsés lesz a felbontás?Esetleg tudna valaki normális drivert adni hozzá?

2012. nov. 14. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 9600 pro és xt is. A catalysttal mindig tönkrement a felbontás meg a színkódolás.

Sima ati drivert kell hozzá tenni, amit kaptál lemezen.


Nekem utána a kondik is kipukkantak rajta, javíthattam meg. Egye meg a fene a radeont!

2012. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Komplikato ***** válasza:
Remélem XP-ne fent van friss DirectX, frissítések és szervizcsomagok, nem egy másik fajta kártya driveré lett feltelepítve, telepítésnél nem volt bekapcsolt vírusirtó, alaplap chipset drivere fel volt telepítve és remélem nem sikerült pont olyan alaplapba tenni, mint a sikeres Asus X végződésű lapjai, amikben jó eséllyel nem működik a radeon kártya a félig selejtes chipset miatt.
2012. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!