Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's creed 3 vagy far...

Assassin's creed 3 vagy far cry 3? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket vegyem meg a Far cry 3-mat vagy az Assassin's creed 3-mat? Kb. egy árba vannak és nem nagyon tudok dönteni a kettő között! :D

2012. nov. 15. 18:58
 1/7 anonim válasza:
Én az AC 3-at venném meg. Tetszik a Far Cry is, de sokkal jobban izgat az AC, mert egy kicsit félve várom a Far Cry 3-at, mivel engem már nem igazán győzött meg a második része.
2012. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindkettő egy zseniális játék. Próbálj meg mindkettőre félretenni higgy nekem megéri. De viszont ha pc-re szeretnéd megvenni inkább válaszd a torrentet.
2012. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Eloszor eg indoklom a farcry 3-at:

Nos a jatek szep grafikaval fegyver upgrade-lessel es hosszu singleplayer-kampany sok jarmu es minijatek es eg egy nagy ujitas tobb veszelyes allat es megegy ujitas brutalis keselesek.A jatek olyan hogy beletudod agad elni es ami nekem nagyon tetszik a Frostbite 2 jatekmotor (ami volt a BF3-be) az az ROMBOLHATO KORNYEZET

{en ezt veszem meg}

Most megindoklom az AC3-at:

Szinten hosszu story es szep grafika de nem olyan szep mint a Farcry-nal viszont maszkalhatunk a falakon (ami nem meglepo).Akkor ajanlom hogyha elotte jatszottal az elozo reszekkel.A legjobb benne a valoztossag.

{ezt en csak havertol tudom aki megvette en is akartam de jobban tetszik a Farcry}

Remelem segitettem

2012. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Assassin's creed 3 vs Far Cry 3

Story vs Grafika

2012. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Végül is a Far Cry 3-nál maradtam és letöltöttem az AC3-mat. Megérte a 10.000-ret, szerintem jobb mint az AC3-om, legalábbis nekem jobban bejön :D
2012. dec. 18. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:

10 ezret? Bah... ha veszel eredeti játékokat, gyorsan ismerkedj meg pár külföldi oldallal:

[link]

[link]

[link]

[link]

meg persze steam, főleg így karácsonykor

Szoktak akciók lenni, főleg így karácsony alkalmával és jóval olcsóbban megkapsz egy-egy játékot. Tény, nagyja steam-es (zavvi nem), de úgyse a dobozát fogod nézegetni.

2012. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ugyan azok az árak.

Inkább válaszd a játékaim.hu-t.

2012. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!