Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » W7 Home Prémium 32Bit HUN OEM...

W7 Home Prémium 32Bit HUN OEM lesz a PC-men. Ennek mi a konkrét tartalma?

Figyelt kérdés
Vagyis u.arra a PC-re hányszor jó, matricabizonylat lesz-e rajta stb. Ha megyek a gépemért, milyen dolgokra kérdezzek rá, mert nem akarok rosszul járn. Bár legális, de mégis maszek boltból rendeltem meg.

#32bit #hun #OEM #W7. HomePrémium
2012. nov. 16. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez azt jelenti, hogy (ha csak nem vetted meg a Win 7-et lemezestül, mindenestül, durván 30e-ért ??) egy engedéllyel rendelkező szervíz pár ezerért feltelepíti legálisan a gépedre az OP rendszert, amelyhez nem ad semmit. Ezt a "műveletet akárhányszor megcsinálják neked, ha fizetsz érte.

abban az esetben, ha rosszul értelmeztem, és megvetted kemény forintokért a Win 7 lemezt, azt Te saját felhasználásra annyiszor telepíted, ahányszor szükség van rá. Termékkódot is kapsz hozzá.

Egyébiránt a legátfogóbb tudású, magyar nyelvű win 7 -et kapod.

2012. nov. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem lemezt vettem. Eleve rajta lesz a gépen, igy adja el a cég nekem. De ugy hallottam, hogy matricája ennek is van és ha tönkremegy az op. rendszer valami miatt, még ugyanarra a gépre/alaplapra/ még egyszer, kétszer /???/ letölthető.

Mi ebben az igazság?

2012. nov. 16. 07:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy én vagyok tájékozatlan, (meglehet) vagy . . .

Majd ha Ne adj isten, valamikor tönkremegy a géped, úgy , hogy se kép, se hang, akkor Boot lemez hiányában hogy fogod újratelepíteni a gépet? Vagy ugyanilyen esetben, honnan, és pláne hogy fogod letölteni ? Nem furkálódás képen mondom, de ez nekem így nem érthető.

2012. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pedig érthetően irtam le. No mégegyszer röviden:

Rendeltem egy asztali pc-t, melyen előretelepitett W7 OEM op. rendszer lesz. Tehát nem vettem meg külön az OEM telepitő lemezt és nem én teszem rá, hanem gyárilag rajta lesz.

Akkor minek irkálsz telepitő lemezről?

Konkrét kérdésem, hogy egy ilyen előretelepitett OEM op. rendszernél milyen gondok lehetnek használata közben, lesz-e matricája, nem kell-e valami aktiválás bizonyos idő után, ha igen azt hogyan kellene, kell-e fizetni érte, hányszor telepithetem rá valami kulccsal, stb.....

2012. nov. 16. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Na akkor a szikár tények:

-Nem lesz matrica

-Nem kell aktiválni

-Nem lesz instabilabb mint bármelyik win 7

-Nem fogod tudni telepíteni egyszer se, mert op rendszert csak lemezről lehet telepíteni.

-A telepítés munkadíján kívül nem kell másért fizetned


Azért "írkáltam lemezről", mert ahogy azt te is leírtad, nem kapsz hozzá. Akkor jogosan vetődik fel részemről, hogy mit, és hogyan akarsz telepíteni a jövőben? Ha egy rendszert felraknak a gépre, akkor azt nem tudod Újratelepíteni "Csak úgy". Eredeti lemezzel persze igen, de másképp nem.


[link]

2012. nov. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de ha írsz a mikroszoftnak hogy elöre telepített géped volt kérik a liszenszt és mondod hogy hogy szegény családból származol mert két évig tetted félre a vajas kenyérből a kemény forintokat hogy eredeti liszenszelt mikroszoft windowsod legyen akkor kapsz egy linket amin leszedheted a win7 és feltolhatod a gépre.
2014. aug. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!