Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Renderelési hiba a GTA 4-ben....

Renderelési hiba a GTA 4-ben. Nem töltenek be az objektumok és a textúrák, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nemrég felraktam elég sok modot a GTA 4-re, köztük teljes jármű csere, apróbb scriptek, Az Icenhancer 2.1 grafikai feljavítót stb... Mind ezt GTA 4 1.7-re. És végre egyszer azthittem, hogy működik, mert nem fagyott ki, nem csak taxik jártak az utakon stb..(szokásos modos hibák), amikor észrevettem, hogy egyszerűen nem tölti be a játék rendesen a teret. Valahol konkrétan belemegyek a semmibe, mert egyszerűen nem rajzolta meg. Idióta villogások. Csomó ocsmány felbontású textúra stb... Nézem az utca egyik felét, csomó idő, mire mindent betölt. Aztán elnézek, majd vissza, és kezdi elölről. Már mindenhol kutattam, kerestem, hátha találok valami megoldást, de nem. Hihetetlenül irritáló, hogy miért kell a GTA 4-nek mindig elszaródnia. A vicc az, hogy modok nélkül még csak EL SEM INDULT ez a fos. A gépem adatai: Proci: Intel Core i7 920 Turbo, Vidikártya: Nvidia GTX 560 TI Phantom 2GB, RAM: 4GB, Oprendszer: Windows 7 Ultimate 64 Bit. Előre is köszönök minden választ! További szép napot!

2012. nov. 16. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
telepisd újra az egész játékot
2012. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!